O firmie

O firmie – Twoja Europejska Drogeria

W sklepie internetowym Euro-kosmetyki oferujemy najwyższej kosmetyki oraz artykuły higieniczne pochodzące bezpośrednio z niemieckich drogerii na rynek polski. Nasze produkty posiadają oryginalne niemieckie etykiety oraz opisy, są przeznaczone na rynek niemiecki.

Czym one się różnią od tych na sklepowych półkach?

Produkty przeznaczone na handel w Niemczech cechuje znacznie lepszy skład w odniesieniu do ich polskich odpowiedników tej samej marki. Różnica ta wynika z prowadzonych przez wielkie koncerny badań konsumenckich, za sprawą których okazuje się, że największy wpływ na wybory zakupowe Polaków (ze względu na wysokość zarobków) wywiera cena.

Producent, chcąc zaoferować swój artykuł taniej, powinien przyoszczędzić przy fabrykacji, co najczęściej sprowadza się do modyfikacji składu produktu przy użyciu tańszych zamienników. Niemieckie kosmetyki oraz chemię gospodarczą wyróżnia kompozycja naturalnych składników dobrej jakości, dzięki czemu Kupujący może być pewien, że nie traktuje swojej skóry toksycznymi substancjami i tanimi wypełniaczami.

 

Tańsze zamienniki stosowane przy produkcji polskich artykułów mogą przyczyniać się do powstawania podrażnień skóry, układu oddechowego i oczu, rumieni, wyprysków, alergii, świądu, owrzodzenia, łupieżu, łamliwości czy wypadania włosów, a nawet do rozwoju zmian hormonalnych, atopowego zapalenia skóry oraz innych chorób. Część niskobudżetowych półproduktów wykazuje również działanie rakotwórcze i znacznie przyspiesza proces starzenia się, wysuszając oraz uwrażliwiając cerę na warunki zewnętrzne.

Na szczęście istnieje rozwiązanie

Alternatywą dla popularnych w Polsce artykułów o szkodliwym składzie są rozwiązania w postaci euro-kosmetyków, których zakup wcale nie musi wiązać się ze znaczną dopłatą. Produkty dostępne na stronie naszego sklepu są doceniane przez Klientów zarówno ze względu na wysoką jakość, jak i konkurencyjną cenę. Nasza firma oferuje niemiecką chemię oraz kosmetyki w atrakcyjnych widełkach cenowych, na skutek pominięcia kosztów magazynowania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z uwagi na co wysyłka paczki następuje w terminie od 5 do 7 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Na straży jakości stoi… magister kosmetologii

Służymy ponadto fachowym doradztwem w wyborze możliwie najlepszych produktów. Niektóre substancje kosmetyczne i chemiczne, jeśli nie zostały dobrane odpowiednio do typu cery czy doświadczanych chorób lub alergii, mogą wpływać negatywnie na stan zdrowia ich użytkownika. W związku z powyższym nie można stwierdzić jednoznacznie, że każdy naturalny środek o dobrym składzie okaże się bezpieczny w stosowaniu. W wyjątkowym zespole naszego sklepu znajduje się magister kosmetologii, który za pośrednictwem czatu udziela profesjonalnej pomocy w doborze najbardziej trafnych produktów.